Instalacje elektryczne

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług elektrycznych, instalacją, montażem, naprawą oraz serwisem instalacji elektrycznych w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Kompleksowo wykonujemy elektroinstalacje tradycyjne a także inteligentne w budynkach nowo powstałych oraz modernizujemy i wymieniamy instalacje elektryczne w obiektach remontowanych. Swoje usługi oferujemy dla klientów indywidualnych, a także firm, instytucji oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, tak aby spełniały Jego oczekiwania. Pomagamy w wyborze osprzętu elektrycznego, w wykonywanych przez nas instalacjach proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania wykorzystując produkty uznanych firm krajowych i zagranicznych.
Stawiamy na skuteczność i niezawodność, sumiennie i profesjonalnie wykonujemy każde zlecenie. Nie da się nie zauważyć tego, że inteligentna instalacja elektryczna jest przyszłością, która wejdzie do użytku jako standard dnia powszedniego.
Wychodząc naprzeciw tym zapotrzebowaniom wykonujemy też automatykę budynkową oraz instalacje inteligentne przewodowe i bezprzewodowe.

Znajdź nas na FACEBOOKU